טלית כחול-לבן

עולם היהדות - הלכה מסורת

יש עומס על ה WIFI? 6 סיבות טובות לבחור בספק ITC למשפחות גדולות

החיבור שלכם לרשת האינטרנט האלחוטית פקוק? לא עומד בעומס, של שימוש מקביל שעושים בו כמה חברי משפחה ביחד? לא מרוצים ממנו מסיבות אחרות? כיום, אין סיבה טובה להסתפק בחיבור אינטרנט מקרטע ויש לא מעט סיבות טובות, לבחור דווקא ב-ITC כספקית האינטרנט שלכם.

גלישה מהירה

חיבורי האינטרנט מסוגלים לספק כיום בקלות, גלישה ללא עיכובים מורגשים של ממש. זאת, גם אם מדובר במשפחה גדולה, אשר גולשת במקביל ובאופן אלחוטי. אלא שזה לא תמיד המצב ועשויות להיות לכך סיבות רבות. חיבור האינטרנט שתשכרו מ-ITC יעבוד מהר, בכל מצב. אצל חברת itc תמצאו מגוון חבילות בתחום זה, שצריך פשוט לבחור מהן את המתאימה ביותר. נציגי החברה ישמחו לסייע בכך. כך גם לגבי חיבור האינטרנט האלחוטי, שהוא היבט מיוחד של חיבור האינטרנט הרגיל. בחיבור האלחוטי, ישנו היבט של עוצמת השידור האלחוטי והיבט חשוב מאוד של טווח פריסתו והאזורים בדירה שבהם הוא פעיל. בכדי שכל זה יעבוד היטב, צריך לעבוד עם מקצוענים בתחום.

מומחיות

מדובר בחברה אשר מתמחה בעולם התקשורת ומתמקדת בתחום זה במיוחד. כמו כן, ספק itc הוא ספק שירותים בתחום התקשורת לעסקים ולא רק ללקוחות פרטיים. זאת, גם בכל הנוגע לרישות אלחוטי. כך שברור, שרמת המומחיות והניסיון היא גבוהה. מה שטוב לעסקים, בוודאי יהיה טוב מספיק עבור חיבור אינטרנט ביתי, אשר פשוט יותר בדרישותיו.

יש עומס על ה WIFI? 6 סיבות טובות לבחור בספק ITC למשפחות גדולות

הכול מאותו ספק

חשוב לדעת, כי itc ספק אינטרנט אשר מציע למעשה את שני סוגי החיבור הדרושים: תשתית וספק. החיבור לאינטרנט מחייב שימוש בשניהם. לא חייבים לשכור אותם מאותו ספק, אך אם ניתן (כמו במקרה זה), עדיף. הדבר מפשט עניינים עבורכם, הן בהתקשרות מול הספק, הן בתשלום והן במקרים של צורך בבירורים שונים. למעשה, ניתן לשכור מהחברה שירותי עזר נוספים ומשלימים – ראו כאן בהמשך.

גלישה בטוחה

כידוע, רשת האינטרנט כוללת עושר רחב של סוגי תכנים. החל מהחיוביים ביותר ועד לאלה, אשר בהחלט תרצו שלא להגיע אליהם. אתם וילדיכם. כמענה לצורך זה, ITC מציעה את שירות אנטי ספאם iGuard, שהוא מסוג השירותים שמכונים בקרת הורים. בעזרתו ניתן להגדיר לאילו סוגי אתרים לא תיכנסו ובאילו סוגי תכנים לא תצפו. כל התכנים שתגדירו כך, יחסמו מראש. שימוש בפתרון זה, לא מחייב להתקין תוכנה מיוחדת. אם הנושא חדש לכם קל להתרשם ממנו ישירות, מאחר שהוא זמין בחינם למשך כחודש. אנטי ספאם iGuard פותח באופן שתואם לתקנות בינלאומיות שעוסקות בנושאים אלה: CIPA (Children’s Internet Protection Act) ו-BECTA (British Education Communications and Technology Age).

תמיכה טכנית

תמיכה טכנית עבור שירותים אלה, זמינה 24 שעות ביממה מחברת ITC. תוכלו לפנות אליה באמצעות הטלפון או דרך טופס פניה שנמצא באתר החברה. המענה שתקבלו, הוא ממקצוענים בתחום התמיכה הטכנית ובתחומים הטכניים עצמם שבהם מדובר. ושוב – מה שטוב לעסקים, אשר דרישותיהם הטכניות גבוהות יותר, בוודאי טוב מספיק לאנשים פרטיים ויותר מכך.

עוד על החברה

בכדי שתכירו טוב יותר את החברה, נציין כי ITC הוקמה בשנת 2014. היא מעסיקה מקצוענים מנוסים, עם רקע רחב מחברות תקשורת בולטות בארץ. בנוסף לפעילות מול אנשים פרטיים, ITC גם מציעה מזה שנים מגוון שירותי מחשוב לעסקים, מכל הגדלים.

לסיכום

משפחות גדולות ימצאו אצל ספק אינטרנט זה את כל מבוקשם בנוגע לחיבור אינטרנט מהיר ויציב ואף שירותים משלימים שימושיים. כדאי לנסות.