טלית כחול-לבן

עולם היהדות - הלכה מסורת

לתת תקווה ותמיכה לילדים חולים בישראל: הארגון שאתם חייבים להכיר

ארגון "לתת תקווה" הוא ארגון ללא כוונת רווח השואף לתמיכה ולמתן תקווה לילדים חולים בישראל. במסגרת פעילותו הנרחבת והתומכת, הארגון מארגן ומוציא לפועל פרויקטים מגוונים שמטרתם לשפר את איכות החיים של ילדים מאושפזים המתמודדים עם מגוון מגבלות רפואיות.

לתת תקווה – על העמותה

ארגון לתת תקווה הינו ארגון התנדבותי שהוקם במטרה להביא שמחה ותמיכה לילדים חולים בישראל. הארגון מאמין בכוח התמיכה המוסרית והחברתית ומקדיש את כלל משאביו ומתנדביו בכדי להעניק תמיכה, חוויות חיוביות ותחושה מחבקת ותומכת לילדים מאושפזים. בבסיס פעילותו, הארגון מתרכז בניצול משאביו השונים ביצירת קשר אישי עם ילדים חולים ומשפחותיהם, בעזרה ובתמיכה בהם, ללא אג'נדות או מניעים נסתרים.

פעילות הארגון "לתת תקווה"

ארגון "לתת תקווה" יוזם, מתכנן ומוציא לפועל מגוון רחב של פרויקטים שמטרתם לשפר את איכות החיים של ילדים חולים ומאושפזים. במסגרת פעילות הארגון מתנדביו של "לתת תקווה" מבצעים ביקורים בבתי חולים, סדנאות יצירה, חגיגות מיוחדות ועוד, עבור הילדים. הפיעולויות הללו מתבצעות בצורה עקבית ומדוקדקת במטרה ליצור חוויות חיוביות ומרגשות לילדים, תוך דאגה למגבלותיהם הרפואיות ולצרכיהם המיוחדים.

 

 

עמותת לתת תקווה פועלת למתן תמיכה למשפחות החולים

ארגון "לתת תקווה" מקנה חשיבות רבה לתמיכה במשפחות הילדים החולים. הארגון יודע כמה חשובה התמיכה המוסרית והרגשית למשפחות אלו, ולכן מתמקד ביצירת קשרים הדוקים עמם. הוא מציע למשפחות החולים את התמיכה הדרושה והמתאימה להן דרך הסברה על המחלה, ייעוץ פסיכולוגי ותמיכה הדוקה וקשובה. כמו כן, הארגון מספק שירותים מגוונים נוספים כגון שיחות עם מתנדבים ופעילים בעלי ניסיון, פעילויות משפחתיות והפקות תרבות. באמצעות יצירת הקשרים הדוקים והמתמידים עם המשפחות, הארגון מאפשר להן להרגיש שאינן לבד בדרכן וכי מושטת אליהן יד נעימה ותומכת מצידו של הצוות המיומן והאוהב של ארגון "לתת תקווה".

עמותת לתת תקווה מקיימת אירועים מיוחדים

ארגון "לתת תקווה" יוזם, מתכנן ומיישם אירועים מיוחדים רבים במטרה לשמח ולהעניק חוויות ייחודיות לילדים החולים. האירועים מתקיימים במגוון מקומות ובתוכניות שונות: ימי חופשה בפארקים ומתחמים, חגיגות ימי הולדת מרגשות, סדנאות יצירה ואמנות, הופעות והצגות תיאטרון, סיורים והפעלות חינוכיות מרתקות ועוד. כלל האירועים מנוהלים על ידי צוות מיומן ומתנדבים שמוקצים על ידי "לתת תקווה".

עמותת לתת תקווה דואגת למימון

מימון הפעילות של עמותת לתת תקווה מתבצע באמצעות תרומות ותמיכה כלכלית מבית אנשים וארגונים שונים מרחבי הארץ. תרומות אלו מהוות חלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של הארגון והן מאפשרות לו למעשה להמשיך ולפעול למען שימוח ותמיכה בילדים החולים. התרומות משמשות למימון פרויקטים ותוכניות רבות כמו ימי חופשות, אירועים מיוחדים, טיפולים רפואיים ואספקת ציוד רפואי מתקדם. הארגון מגייס את המימון באמצעות תחרויות, קמפיינים לגיוס תרומות וחברויות שותפות עם ארגונים אחרים. לכל אחד ואחת יש את ההזדמנות לתרום למטרת נשמה זו ולהעניק תקווה ושמחה לילדים חולים ומאושפזים הזקוקים לתמיכה ולשימוח.

לסיכום

במאמר זה הכרנו את ארגון "לתת תקווה" שמקדיש את עצמו למטרה מיוחדת – להביא שמחה ותמיכה לילדים חולים בישראל. פעילותו המרתקת מאפשרת לארגון ליצור חוויה חיוביות ומרגשות לילדים מאושפזים שמתמודדים עם מגבלות רפואיות שונות. תמיכת הציבור בארגון מאפשרת להמשיך ולהפעיל פרויקטים מרגשים וחשובים שמשפרים את איכות החיים של הילדים החולים ומעניקים להם תקווה ותמיכה מחבקת ומעודדת.