טלית כחול-לבן

עולם היהדות - הלכה מסורת

ישנים טוב בלילה: איך בוחרים מזרן לכל המשפחה?

בחירת מזרן לכל המשפחה הוא עניין רציני אותו צריך לקחת בכובד ראש. בהתחשב בעובדה כי אנו שוהים כשליש מחיינו במיטה, למזרן יש משמעות אדירה מבחינת איכות השינה ואפילו הבריאות.

מזרן איכותי יכול לא רק לשפר את השינה אלא גם ליצור סביבת שינה אופטימלית המותאמת גם למבוגרים במשפחה וגם לילדים. אם אתם בדיוק מתכננים לבצע רכישה של מזרנים ומתלבטים בשאלה איך בוחרים, רצוי קודם כל לקרוא מאמר מקיף בנושא אשר יכול לסייע לכם מאוד בתהליך הבחירה. בנוסף, עברו על הדגשים אותם נציג לכם, מתוך מטרה לבצע תהליך בחירה משתלם בעבורכם ובעבור בני המשפחה:

חנות מקצועית

החנות ממנה אתם רוכשים את המזרן היא חשובה מאוד בתהליך הבחירה. מדוע? ובכן, חנות בעלת ותק וניסיון בתחום תדע לספק לכם לא רק מזרנים איכותיים שמיוצרים תחת תו תקן מחמיר ועם שימת דגש על תהליך ייצור אקולוגי אלא גם מזרן המותאם בדיוק לצרכים שלכם. בנוסף, רכישה של מזרן לכל בני המשפחה היא רכישה משמעותית גם מבחינה כספית ועל כן ספק מקצועי ידע להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת וכן שירות משלוחים אמין עד הבית, לטובת שנת לילה משובחת.

דרגת קושי

דרגת הקושי של המזרן משפיעה מאוד על שנת הלילה שלכם, וזאת מאחר ודרגת קושי שאינה מתאימה לכם עלולה להוביל לא רק לכאבים אלא גם להתעוררות בזמן השינה. דרגת הקושי שמתאימה לכם מבוססת קודם כל על התנסות במספר סוגים שונים של מזרנים כמו למשל מזרן קשה או מזרן חצי רך, וכן בהתאם לתנוחת השינה שלכם. בתהליך הבחירה שימו דגש על מזרן אוטרופודי שמעניק תמיכה לכל חלקי הגוף ובעיקר לאזור הגב והכתפיים וכן למזרן שמתאים את עצמו לגוף שלכם. המזרנים המובילים היום הם מזרנים שנשמרים למשך שנים רבות – מעל ל 8 שנים, ועל כן דגש על דרגת קושי מתאימה היא חיונית לטובת תהליך בחירה מושכל.

ישנים טוב בלילה: איך בוחרים מזרן לכל המשפחה?

גודל

המטרה שלכם היא לבצע רכישה של מזרן גדול ככל האפשר, כך שתוכלו להתרווח על מיטה ולא להרגיש שאתם מצופפים. שימו לב לפני הרכישה לבצע מדידה מדויקת של המיטה שלכם ושל הילדים, מתוך מטרה להזמין בסופו של דבר מזרן שיכול לשאת את משקל הגוף וגם מאפשר נוחות מלאה מאחר והאדם הממוצע מסתובב בין 30-10 פעמים בלילה, בייחוד כאשר מדובר בילדים שנוטים לשינה קלה יותר מאשר מבוגרים. שימו לב כי כאשר אתם רוכשים מזרן לילדים הדגש צריך להיות התאמה למידות החדר, מתוך מטרה שלא לבחור במזרן גדול מדי לחדר קטן של ילדים, והפוך.

חומר גלם

העדיפו לבצע רכישה של מזרן העשוי מחומרי גלם איכותיים כמו לטקס, וזאת בשל היותו חומר גלם איכותי שמיוצר בתנאים אקולוגיים כמו גם זוכה לתהודה ציבורית רחבה, לא מעט בשל היותו מזרן נושם שנחשב לאידיאלי בעבור מבוגרים כמו גם ילדים שסובלים מאלרגיות, אבל לא רק. מדובר באחד המזרנים הנמכרים ביותר בעולם כמו גם בישראל בשל היותו מזרן נושם דוחה אבק וזיעה, ועל כן בתהליך הבחירה בדקו היטב את חומרי הגלם ממנו המזרן עשוי, לטובת שמירה על הבריאות ושיפור איכות השינה בהתאם. מזרן שמיוצר מחומרי גלם זולים ולא נושמים עלול להוביל לא רק לתופעות בריאותיות כמו אלרגיות אלא גם לייצר בעבורכם סביבת שינה נטולת חיידקים.

לסיכום, בחירה של מזרן בעבורכם ובעבור בני המשפחה היא בחירה מורכבת בשל האלמנטים הרבים אותם צריך לקחת בחשבון. אולם, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם במדריך המקוצר תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה ומקבלים בתמורה מזרן איכותי שיספק לכם ולבני המשפחה סביבת שינה אופטימלית, לטובת שינה עמוקה.