טלית כחול-לבן

עולם היהדות - הלכה מסורת

מפעל הפלסטיק הישראלי שאתם חייבים להכיר: הכול על ישר תעשיות פלסטיק

מעטים החומרים בעולם הייצור שהם שימושיים כמו פלסטיק. זהו חומר מלאכותי אמנם אך דווקא מסיבה זו, הוא פורץ מגבלות רבות שיש לחומרים טבעיים כגון ברזל או עץ. כאשר מתכננים ומייצרים מוצרי פלסטיק בעזרת ספקית שמתמחת בכך, ניתן להגיע במהירות ובצורה משתלמת לתוצרים מגוונים מאוד, איכותיים ומשתלמים. אז מה מיוחד במפעל הפלסטיק הישראלי שאתם חייבים להכיר? בואו נעשה איתו היכרות קצרה.

י.ש.ר תעשיות פלסטיק – ספקית מובילה שכדאי להכיר

אם אתם עסק גדול, י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא הכתובת עבורכם בכל הקשור לפלסטיק. החברה מציעה את שירותיה רק לעסקים גדולים ושירותים אלה כוללים למעשה, את כל הדרוש בנושא ייצור מוצרים מפלסטיק. החברה מציעה גם יכולות מתקדמות, כגון הדפסה על מוצרי פלסטיק – טכניקה שימושית שעליה מייד נרחיב. אך לפני הכל, כדאי לדעת שזהו מקור אחד, לכל הדרוש לעסקים. אפיון מוצרי פלסטיק, ייצורם בפועל, הרכבתם עבורכם ואף שירותי אריזה – הכל זמין במקום אחד. לנקודה זו יש חשיבות רבה מבחינות שונות והיא מספקת תועלות רבות ללקוחות.

 

 

מה היא מציעה?

באופן יותר ספציפי, י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה עבורכם את היכולות והיתרונות הבאים:

  • מנוסה בענפים רבים – ייתכן שלפני הכול, תשאלו את עצמכם אם חברה זו מנוסה בייצור מוצרי פלסטיק לתחום העסקי הספציפי שבו אתם פועלים. שאלה חשובה. תשמחו לדעת לכן, שהיא מנוסה בענפי תעשייה רבים, כולל אסתטיקה ומוצרי צריכה, ציוד רפואי, ציוד בטחוני מסוגים שונים, מוצרי פלסטיק עבור עולם החקלאות, למוצרי אלקטרוניקה והייטק ועוד.
  • מציעה שירותי ייעוץ ותכנון רחבים – כולל שירותי תכן הנדסי למוצרים ותכנון מוצרים בפלסטיק, תכנון וייצור תבניות. זאת, כחלק ממחלקת הפיתוח של הלקוח.
  • הזרקת פלסטיק – זהו תחום התמחותה העיקרי של החברה. הזרקת פלסטיק היא יצירת חלקי פלסטיק באמצעות הזרקת פלסטיק מותך לתוך תבניות. במילים אחרות – זו למעשה שיטת ה"יציקה" העתיקה, אשר רואים גם בייצור מתכת, זכוכית וחומרים נוספים.
  • עיבוד שבבי משלים לחלקי פלסטיק – לאחר ייצור חלקי הפלסטיק בצורתם הראשונית, ניתן לבצע עליהם תהליכי גימור שונים. זאת, כולל תהליכים מהסוג שמכונה עיבוד שבבי, בהם מבוצעות פעולות כגון כרסום, חריטה או יצירת קדחים בחלק.
  • צביעה – צביעה במבחר סוגי צבעים, כגון PU, מטאליים, גומי טאץ’ ועוד, לשיפור מראה המוצר וקבלת גוון וטקסטורה לפי דרישת הלקוח. החברה מציעה גם שירות של ביצוע צביעה מוליכה. זהו אופן צביעה מיוחד, שבו מוסיפים צבעים מוליכים לצידו הפנימי של מוצר, שבו אמורים להשתלב רכיבים ומעגלים אלקטרוניים. המטרה בכך, היא שהצבע ישמש כתחליף לסיכוך מהפרעות שיוצרים תדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) ומהפרעות אלקטרומגנטיות בכלל (EMI – Electromagnetic Interference).
  • ביצוע הלחמות אולטרה סוניות, החדרת אינסרטים והרכבות אלקטרו מכאניות.

שירותי הדפסה

על פלסטיק ניתן בהחלט גם להדפיס. למעשה, יש לכך שיטות רבות ומתוחכמות, אותן תוכל לבצע עבורכם חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק. כל זאת במספר צבעים, עם טקסטים שונים לבחירתכם, לוגו של הלקוח וכדומה. ההדפסה מיושמת בין השאר בשיטות של:

  • דפוס רשת – דפוס רשת אשר מכונה גם בשם דפוס משי. זו היא טכניקה עתיקה למדי, אך כזו שעדיין בשימוש נרחב, תודות ליתרונות שלה (איכות גבוהה ועמידות לאורך זמן).
  • הדפסת tampon printing – שיטה של הדפסה על משטחים לא ישרים. הדפסת טמפאון מבוצעת בעזרת שימוש בכרית הטבעה מיוחדת, באופן שמזכיר מעט שימוש בחותמת.
  • דפוס דיגיטלי – שיטת הדפוס המודרנית, בה מתכננים על מחשב ושולטים דרכו על מערכות הדפסה ממוחשבות.

לסיכום

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא כאמור כתובת אחת, לכל הדרוש לכם. כדאי לנסות!