טלית כחול-לבן

עולם היהדות - הלכה מסורת

כשהשנה נגמרת: מתנות למדריכים שליוו, העניקו ותמכו בילדינו

כשאנו מגדלים את הילדים שלנו, אנחנו שולחים אותם לגנים ולבתי ספר, למוסדות לימוד מסוגים שונים, וגם לתנועות נוער ולמגוון חוגים וסדנאות. האנשים אשר מלווים את הילדים שלנו בדרכם, הם אנשי הדרכה, חינוך, הוראה ועוד. כאשר השנה נגמרת או כשקורס או חוג מסתיימים – נרצה להודות למי שעוזר לנו להעשיר את הילדים בידע, חכמה ומיומנויות לחיים. אז איזה מתנות מקוריות אפשר לבחור? הנה כמה דוגמאות:

תיק פרקטי ושימושי למדריכים

כאשר אנו חושבים על רעיונות מעניינים ומקוריים למתנות למדריכים – אפשר לבחור מוצר שיהיה שימושי ונוח למדריך. בחירת תיק איכותי אשר בו יסדר המדריך את כל מה שהוא זקוק לו להדרכה – תספק למדריכים תיק שילווה אותם בכול מקום, ויהיה פרקטי לאנשים בכול הגילים. אם תרצו, אפשר לבחור תיק גב גדול שיש בו חלוקה תאים לשימוש פרקטי, נעילה נוחה ובטוחה של התיק וגם ריפוד לנוחות מקסימאלית. כאשר רוכשים את התיק, כדאי לבחור מוצר איכותי.

קלאסיקה ספרותית

אם אתם רוצים לרגש את המדריכים או המורים ואת מי שהדריך את הילד או הילדה שלכם – תוכלו להעניק מתנה בצורת ספר טוב או קלאסיקה ספרותית. ספר כמו 'הסיפור שאינו נגמר', 'אנה קרנינה', 'המאהב', 'אליס בארץ הפלאות' ושאר קלאסיקות ספרותיות – יכולות לרגש מאד מדריכים ומורים כאשר הם מקבלים ספר כזה במתנה. בחרו ספר איכותי ומעניין ושלחו אותו לבית של המדריך או המדריכה אשר העניקו לילדים את זמנם ומרצם.

 

 

בקבוק יין

הסיבה שאנשים אוהבים יין היא משום שיין טוב משמח את הלב. בקבוק יין איכותי מתאים לכל ערב ומשתלב נפלא עם כול ארוחה. בחרו עבור המדריך או המדריכה בקבוק יין והעניקו אותו באריזה נאה עם ברכה אישית ממכם ומהילדים. אם תרצו להעניק בקבוקי יין למספר מדריכים או מורים – כדאי לחפש אתר המספק מתנות לסוף שנה במחירים נוחים. בחרו חנות אונליין אשר יכולה לשלוח אליכם לכל מקום את כמות המוצרים המבוקשת. כיום יש גם בקבוקי יין המתאימים לטיולים מפני שהם שומרים על קרירות הבקבוק ועל טמפרטורה נכונה של יין, בכול מקום.

שוקולד

כשמדובר על מתנות פרידה סמליות, חייבים להזכיר מתנה כמו שוקולד. בחנויות יש מגוון רחב של שוקולדים מעוצבים באריזה, החל מהבונבוניירות הקלאסיות עד בובות שוקולד נוצצות או זרי שוקולד, ואפשר אפילו לשלוח מגשי פירות עם שוקולדים טעימים המלווים מגשי פירות מעוצבים. אם תרצו להעניק מתנות מתוקות נוספות, תוכלו לבחור זרי עוגיות, סושי פירות, קופסאות מעוצבות עם שוקולדים איכותיים, וכל מה שיפנק את המדריכים.

משחקי מחשבה

משחקי מחשבה הם תמיד מתנה מגניבה. אפשר לבחור משחקים מחשבה מעץ, משחקים קלאסיים כמו טריוויה או שחמט, פאזלים יפים, ויש לא מעט משחקים שאפשר להעניק כמתנה למדריכים. בחנויות ספרים תמצאו משחקי מחשבה מעוצבים שהם ממש פריט דקורטיבי. מדובר על משחקים מעץ שצריך לנסות להרכיב במספר וורסיות, או בסוגים שונים של קוביות הונגריות ושאר משחקים שגם נראים יפה וגם מעניינים.

לסיכום

מדריכים טובים או אנשי חינוך מצוינים יכולים לשנות לטובה את חייהם של אנשים צעירים. אם יש מדריך או מדריכה שהילדים אוהבים מאד – זה הזמן לבחור את המתנה שתהיה משמעותית, שימושית ולהוסיף לה הקדשה אישית עם מילה טובה.