טלית כחול-לבן

עולם היהדות - הלכה מסורת

מתעלים את הטכנולוגיה לטובת העסקים – הכירו את GNS

כמעט ואין כיום עסקים ללא טכנולוגיה. השימוש בפתרונות מחשוב מחייב כמובן גם עבודה עם ספקים שונים. לכן, איתור ספקים טובים, עם מבחר שירותים ומוצרים שמתאים לכם, חשוב מאוד. אז היכן מוצאים פתרונות טכנולוגיים כאלה? הכירו את חברת GNS.

כתובת אחת ל(רוב) מה שדרוש לכם

GNS היא חברה וותיקה אשר פועלת בתחום המחשוב מאז שנת 2001. זו היא כתובת אחת לעסקים עם מבחר פתרונות טכנולוגיה שימושיים. בגלישה אל אתר GNS תוכלו להתרשם מהיצע השירותים הרחב שלה (שתמצית לגביו תקראו עוד מעט). GNS משלימה אותם, עם שרות ותמיכה שזמינים 24/7, באמצעות צוות מהנדסי מחשוב תומכים, בטלפון, באימייל או בצ'ט.

שרותי ענן – תזכורת קצרה

GNS מתמחה בשירותי ענן. היא עושה שימוש ב-13 חוות השרתים אשר פרוסות ברחבי העולם, בישראל, באירופה, אנגליה, ארה"ב, קנדה וגם במזרח הרחוק. באמצעות רשת זו, החברה מסוגלת לספק זמני ביצוע ותגובה מצוינים. בתור בעלי עסקים, ברור ששמעתם על כך וגם אם לא שמתם לב, אתם משתמשים בשירותי ענן שונים. גיבוי בענן, שירות אימייל נוסח ג’ימייל ועוד, כבר הפכו לחלק מהחיים הפרטיים. אך עדיין יש עסקים שלא מנצלים זאת מספיק וחבל. שירותי ענן מספקים שורת יתרונות ארוכה וחשובה ומקלים על עסקים, בדרכים רבות. לא כאן המקום להרחיב על כך. אבל מאחר שעוד מעט נציג תועלות של השירותים השונים, חשוב להדגיש – כולם כוללים גם את התועלות הכלליות, של צריכת שירותים במודל זה.

השירותים והתועלות

אצל GNS תוכלו למצוא את השירותים הבאים (ותועלותיהם החשובות):

 

 

  • ERP – ייעול העסק כולו, צמצום הוצאות, שיפור קבלת החלטות ותועלות נוספות, תוכלו להשיג באמצעות שירות Enterprise Resource Planning. זהו סוג מערכת מחשוב ותיק וחשוב ביותר בעסקים. זמינותו כשירות ענן חדשה יחסית והדבר מאפשר להביא זאת, גם להישג ידם של עסקים בגודל בינוני ואפילו קטן.
  • שרתים וירטואליים – השיגו התאמה גמישה וקלה לדרישות משאבים משתנות, באמצעות Virtual Private Servers (או VPS). אלה הם שרתים שמוגדרים בתוכנה וכאמור, זמינים אצל GNS לצריכה קלה וגמישה, במודל של שרות ענן. תוכלו להשתמש בהם למגוון רחב של מטרות, בהתאם לדרישותיכם (כשרת בסיסי נתונים, שרת פיתוח, שרת דואר ועוד).
  • שירותי אחסון בענן – אחסון מתקדם, פשוט ונוח, גמיש בהיקפים, תשיגו באמצעות שרות אחסון בענן. שרות זה גם מותאם ל-Amazon Simple Storage Service (אשר ידוע גם כ-Amazon S3).
  • שירותי גיבוי – הקלו על פעילות הגיבוי החיונית ושפרו את אבטחתה, באמצעות גיבוי לשירות המרוחק של GNS.
  • התאוששות מאסון – הבטיחו המשכיות עסקית והקלו על עצמכם להתאושש ממקרי חירום ואף למנוע אותם. זאת, באמצעות שכירת שירותי DRP והמשכיות עסקית (BCP).
  • שירותי אבטחה שונים – שפרו את הגנת העסק, באמצעות שירותי עזר כגון פיירוול בענן. הגנו על אתרים עסקיים, בעזרת שרות מניעת התקפות DDoS.
  • משפרי ביצועים – שפרו ביצועי אתרים ושרתים, באמצעות שירותי Load Balancers ("מנתב עומסים") ושירותי CDN (ראשי תיבות של Content Distribution Network או Content Delivery Network).
  • ניהול תשתיות – הבטיחו שתשתיות המחשוב שלכם זמינות ומתפקדות במצב אופטימאלי, בעזרת שירותי NOC, תמיכה טכנית ותחזוקת שרתים. תשתיות כאלה תהיינה יציבות ואמינות, באופן שיאפשר לכם לתפקד עסקית באופן מיטבי וללא הפרעות מיותרות.

מעבר לשירותים אלה, GNS מציעה גם שירותים נוספים, כגון Kubernetes מנוהל ו-One-Click Apps.

לסיכום

GNS היא בהחלט ספקית שכדאי לכם לקחת בחשבון – לרשום את הפרטים, לבדוק את האתר שלה בהקדם והטוב ביותר, לנסות את השירותים בעצמכם.