תיק מגן תפילין, לשמור על מה שיקר באמת.

8th ינו 2013
תיק תפילין צבאי לחיילים 59715 (תפידנית)

כמעט אין היום מי שלא יודע מה היא תפידנית של חברת "בית אל". נדמה שההמצאה הזאת, שיצאה לשוק לפני כמה וכמה שנים, הולכת והופכת לפריט הכרחי לכל נער או גבר צעיר ולא סתם. השם תפידנית מגיע משילוב המילים תפילין וצידנית, ואכן התפידנית היא מעין תיק קשיח וקומפקטי לתפילין, השומר על התפילין בצורה הרמטית, בדומה לתפקידה של צידנית.

כיום ישנם מוצרים נוספים הדומים לתפידנית המקורית של חברת "בית אל" ונקראים תיק-תף או מגן תפילין ובמאמר זה אנו נציג לכם את התיק-תפ ואת יתרונותיו.

איך התיק -תף בנוי?

התיק-תף בנויה בצורת מיכל גלילי ארוך שמאפשר אטימה הרמטית של מאה אחוזים מפני מים. המיכל מצופה בנרתיק מבד אטום וחזק להגנה מרבית, ולמראה אסטטי. לתיק-תפ ישנה גם ידית נשיאה, המאפשרת לשאת אותו בנוחות, והוא מגיע בכמה צבעים.
לתיק תפ יש גם תוספות נוספות כגון כיס לסידור, מראה ומצפן שהופכים אותו למוצר אידיאלי, לשמירה על התפילין שלכם ולהשתמש בהם בנוחות גם בשטח.

למי זה טוב

התיק-תפ מצוין לכל מי שמעוניין לשמור על תפיליו ולקחת אותם איתו בדרכים. חיילים בצה"ל ואפילו במארינס של ארצות הברית נהנים ונעזרים בתיק-תפ, ואיתם כל מי שיוצא לטיולים, נוסע לישיבה תיכונית או גבוהה, או יוצא לטרק בחו"ל. בכל מקרה בו אתה צריך לשמור היטב על התפילין שלך כדאי להצטייד בתיק-תפ.

יש קבלות

החומר ממנו עשוי התיק-תפ הוכיח את חוזקו ואמינותו במבחני המציאות השונים:
סיפור אחד הינו על אוטובוס שדרס תכולת תיק שלם, אולם הדבר היחיד שלא נהרס ממנו היה מיכל התיק-תפ שעמד בפרץ והגן על התפילין. מקרה נוסף אירע למספר חיילים שבעת שהותם בשטח, חמדו כמה שועלים את התפילין שלהם, ככל הנראה בשל ריח העור. חבורת השועלים התנפלה ברעבתנות על התיק-תפ של אחד החיילים, בניסיון להגיע אל תפילי העור בו חשקו, אך למרות שיניהם החדות והניסיונות החוזרים והנשנים, כל מה שהם הצליחו היה לקרוע את הבד העוטף את התיק-תפ, ולתפילין שלום.

הגנה מלחות

אחת הסכנות האורבות לתפילין הינה פגיעה של לחות או מים. פגיעה כזאת יכולה לעלות בהרס ופסילה של התפילין, או בתיקון שעלותו מתחילה בארבע ספרות. אחד היתרונות העצומים של התיק להגנה על תפילין הוא האטימות ההרמטית שלה, לכל טיפת מים, ולכל טיפת לחות ורטיבות, מה שגם הביא חיילי מארינס אמריקאים לקנות את הפטנט הייחודי.

תיק להגנה על תפילין – מתנה לכל צעיר

אין ספק כי אם אתם מחפשים מתנה לבר מצווה, לנער בתיכון או אפילו בישיבה גבוהה, וכל שכן למי שמתגייס, התיק-תפ היא אופציה מצוינת, שכל אחד יברך עליה.

לצפיה בדגמים ומחירים לחצו כאו >

כתיבת תגובה